Hakkımızda

Nalbantoğlu Metal San.Ve Tic. Ltd. Şti. ,1989 yılında Hadımköy merkezde bulunan tesisinde üretime başlamıştır. Şirketimiz  üretim kapasitesini geliştirerek, müşterilerinin karlılıklarını artırmak ve onlara daha iyi hizmet verebilmek anlayışı ile sürekli yenilikleri takip etmiş olup mevcut tesisine ilave olarak Hadımköy/Ömerli ve Edirne Organize Sanayi Bölgesinde ki yeni ve  modern tesislerinde hizmete devam etmektedir.

Amacımız; sürekli gelişerek ve yeni yatırımlar yaparak , ürün kalitesi ve teknolojisi ile  çevreye zarar vermeden , kaliteli aynı zamanda uygun fiyatlı çözümler sunarak farklılığımızı sizlerle paylaşmaktır.

İhtiyacınız olan alüminyum profili ; Hammaddesini bünyesinde imal ederek, profilin teknik çizim aşamasından kalıp tasarımına, ekstrüzyon pres sürecinden yüzey işlemine kendi tesislerinde ve 24 yıllık tecrübesi ile uluslararası standartlar doğrultusunda üretmektedir.

Karşılıklı kazanımların peşinde olan Nalbantoğlu Metal San. Ve Tic. Ltd. Şti. ; sürekli iyileştirmeyi hedef almış yönetim anlayışı ile  müşterilerinin en iyi ortağı olmayı ilke edinmiştir.